לסחור על הכסף שלנו כבר מההתחלה

תוכנית ההכשרה והליווי BigShot NoRisk מכשירה אותך, בדרך ייחודית ומהפכנית, להפוך לסוחר מקצועי בשוק ההון. בהתאם למודל הנוסטרו נספק לך תיק מסחר של עד 100 אלף דולר כוח קנייה

No Risk

תמיד רצית להשקיע במניות אבל פחדת להפסיד את הכסף שלך? זו ההזדמנות שלך לקבל תיק מסחר על סך 10,000 דולר כח קנייה ולהתחיל לסחור ללא הון עצמי

תוכל להיות תמיד מעודכן ומוכן להזדמנויות הבאות, לפשט את שוק ההון, להשקיע במניות ונכסים ולקבל גישה לכלים שעזרו לנו ולאלפי סוחרים שעוקבים אחרינו לייצר תשואות של מאות אחוזים!

Financial Analyst

הכשרה מקיפה לשוק ההון עבור חיילים משוחררים הכוללת את כל הלימוד המקצועי וקבלת תיק מסחר מאיתנו, טעון ב-33,000 שקל כוח קנייה. ניתן לממש את הפיקדון הצבאי כדי להיכנס לתוכנית.

העולם שלנו.
העתיד המקצועי שלך.

מסלולי ההכשרה.
מה מתאים לך?

שוק ההון מספק לא מעט אפשרויות מסחר לסוגי אנשים שונים. השקעות לטווח ארוך? סווינג? מסחר יומי? מטבעות דיגיטליים? אופציות? מט"ח? יש לנו הכול בשבילך. רק צריך לבחור.

No Risk

תוכנית ליווי מקיפה הכוללת את כל הלימוד המקצועי וקבלת תיק מסחר מאיתנו, טעון ב-33,000 שקל כוח קנייה. תיק עליו התלמידים סוחרים בכסף אמיתי - כשההפסדים עלינו והרווחים עליכם.

Financial Analyst

הכשרה מקיפה לשוק ההון עבור חיילים משוחררים הכוללת את כל הלימוד המקצועי וקבלת תיק מסחר מאיתנו, טעון ב-33,000 שקל כוח קנייה. הלימודים מתקיימים בעיקר בכיתות פיזיות עם הסוחרים המובילים שלנו. ניתן לממש את הפיקדון הצבאי כדי להיכנס לתוכנית.

קריפטו נוסטרו

מודל מהפכני ופורץ דרך דרכו תוכל להרוויח ממטבעות דיגיטליים מבלי לסכן שקל מהכיס הפרטי. עולם המטבעות הוירטואליים תופס תאוצה ואיתו תשואות של מאות אחוזים ביום על מטבעות חדשים וותיקים. איך סוחרים? ממה חשוב להיזהר? איך מזהים את המטבע החם הבא ואיך לייצר רווחים גבוהים? הכל בתוכנית ייחודית שייצרנו

אופציות ונגזרים פיננסיים

הכשרה מקצועית שתלמד אותך את האסטרטגיות החכמות ביותר של שוק ההון שמתאימות לכל מצב שוק ולכל סוג מסחר. בהכשרה נלמד אותך איך לבטח את התיק שלך מפני תנודתיות גבוהה בשווקים ונפילות לא צפויות, נסביר מהן אופציות, איך סוחרים בהן ולמה זו הדרך הטובה ביותר להרוויח.

תלמידים מספרים

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

אתם שואלים - אנחנו עונים

מנכ"ל ביג שוט, גיא ברנד עונה על השאלות שלכם!

התלמידים שלנו מספרים מה גרם להם להיכנס לשוק ההון

הדרכות וידאו

איך לסחור במניות

איך לפתח אסטרטגיה ומשמעת מסחר

איך בונים תיק השקעות מאפס

מה זה קריפטו?

מה ההבדל בין סוחר מצליח למהמר? 

כאן הכול התחיל

את Big Shot הקמנו, גיא ברנד ואלון קריאף, ב- 2016 מתוך מטרה לבנות את קהילת הסוחרים הגדולה בעולם. התחלנו בהכשרות בסיסיות למסחר בשוק ההון והגענו עד לפיתוח מודל הנוסטרו שמאפשר לתלמידים שלנו לסחור על הכסף שלנו.

כיום מונה משפחת Big Shot אלפי אנשים מרקע ותחום עיסוקים שונה ומגוון – עצמאים שמחפשים הסבת קריירה, שכירים שרוצים יותר, פנסיונרים, צעירים שנמשכים לתחום דינמי ומרתק וכל אדם שמחפש הכנסה נוספת שמאפשרת יותר זמן פנוי למשפחה, לחברים ולבילויים.

כחלק מהחזון שלנו, מטרתנו היא לאפשר כמעט לכל אדם ליהנות מרווחים בשוק ההון.
אנחנו מזמינים גם אותך