מה אתה מעדיף תואר או עתיד?

ידעת של 80% מהאנשים עם תואר אין עצמאות כלכלית?
התלמידים שלנו רוכשים מקצוע שמבטיח את העתיד הכלכלי שלהם באמצעות מסחר בשוק ההון, מבלי לבלות 3 שנים או יותר במכללה או באוניברסיטה

מלא את הפרטים למטה והמשך לשאלון מיוחד וקצרצר שבסופו תבין אם יש לך מה שדרוש כדי להפוך לאנליסט פיננסי

מה זה אנליסט פיננסי ?

זה קודם כל אומר שאתה אדון לעתיד שלך ולא תלוי יותר באחרים מבחינה כלכלית

זה אומר גם שתלמד מקצוע שילך איתך לכל החיים מכיוון שבניגוד למקצועות אחרים שתלויים בגורמים שאי אפשר לשלוט עליהם, מסחר בשוק ההון לעולם לא יפסק. 
 
כלומר, בין אם הכלכלה בצמיחה או בצניחה חופשית הבורסה תמיד תתקיים, כל עוד קיימות חברות מסחריות.
 
אנליסט פיננסי זה ללמוד את שוק ההון, להכיר את הבורסה, לדעת אסטרטגיות מסחר, להבין מהם כלי המסחר ולהתחיל לסחור בבורסה.
 
זה נשמע מסובך, אבל תכלס… זה יותר פשוט מלהעלות תמונה לאינסטגרם. כי באמת כל מה שצריך זה רק משמעת ורצינות.

למי מתאים להיות אנליסט פיננסי ?

למי שלא רוצה להיות מלצר כמה שנים

אם לא בא לך להסתובב בקיץ על החוף עם מגשים ולהגיש קוקטיילים במקום לשתות אותם בעצמך. אם בא לך במקום זה, לשכב על ערסל בתאילנד עם לפטופ, רשת אלחוטית וחשבון מסחר פעיל. אם בא לך להיות עצמאי ואחראי על הזמן והעתיד שלך, אז אנליסט פיננסי זה בשבילך.

למי שלא לטוס לטיול הגדול בלי דאגות

אם בא לך לטוס אחרי הצבא ולחזור כשיש לך כסף בצד, כי בזמן שטיילת השקעת במסחר וגרמת לכסף שלך לייצר עוד כסף. אם בא לך להיות בראש שקט במהלך הטיול ולדעת שכשתחזור תהיה לך עבודה בטוחה ולא תצטרך למלצר. אם בא לך להמשיך להיות צעיר רק בלי הדאגות של צעירים, אז אנליסט פיננסי זה בשבילך.

למי שמבין שתואר זה ממש לא מספיק

אם כבר הבנת שבמאה ה- 21 תואר זה לא גורם שמשפיע על העתיד שלך. אם הבנת שיש סיכוי לא רע שתלמד 4 שנים משהו תיאורטי ואז תצא לשוק העבודה בלי למצוא עבודה. אם לא בא לך להיכנס לחובות ואתה רוצה להבטיח לעצמך הכנסה קבועה שלא תלוייה באחרים, אז אנליסט פיננסי זה בשבילך.

למקרה שתהית... אתה לא צריך ניסיון במסחר או בשוק ההון, אתה לא צריך תואר או ידע בכלכלה ואתה גם לא צריך להיות מתמטיקאי גאון.

מי אנחנו ולמה כדאי לך ללמוד מסחר דווקא אצלנו?

* מאושר על ידי משרד העבודה – תשלום פיקדון

הכר את צוות הסוחרים
שיהפכו אותך לאנליסט פיננסי

נעם עוז - יועץ ההשקעות של בית השקעות גולד

הפרשן: חובב ספורט וגם יפרש לכם את כל מה שקורה בחדר המסחר כאילו מדובר בדרבי הכי חשוב בעונה. שימש כמנכ"ל חברת קרנות נאמנות “אלומות", ניהל השקעות ב”אקסלנס - נשואה”, מתכנן פיננסי ובעל רישיון יעוץ השקעות ורישיון פנסיוני למעלה מ-15 שנה. רוצים לקבל יעוץ בזמן אמת ולשאול מה עושים? תפגשו אותו בחדר המסחר.

נתנאל שלו - בקר ניהול סיכונים

המצטיין: מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

רון לקס - מומחה למסחר בהנפקות

המנפיק: נהנה לכדרר כדורסל במגרש הביתי וכשהוא מגיע לחדר המסחר הוא מוכר וקונה מניות בתוך היום או להשקעה ארוכה. סוחר כבר למעלה מ-10 שנים בשוק הון, מרצה ומלמד מסחר. אם אתם רוצים לתפוס את המניה הבאה לפני הנפקה חדשה, מומלץ לשמוע מה יש לו להגיד.

דניאל כרדי - יועץ השקעות

הגילוי: לא נותן לגיל לבלבל אותו ומנהל תיקי השקעות ברישיון בבית השקעות "גולד". פיתח שיטות עבודה בלעדיות לניהול תיק מסחר והשקעות לטווחים בינוניים וארוכים ומספק ייעוץ ומחקרים פיננסיים לגופים פרטיים. אם אתם רוצים לראות איך אפשר גם להיות גיימר וגם סוחר וליהנות מזה - שלחו לו אימוג'י במסנג'ר.

אילן טננבאום - מנהל תחום המט"ח

המתופף: מופיע על במות ברחבי הארץ עם הלהקות הטובות ביותר וכשזה מגיע לשוק המטבעות, שום קורונה צ'כית או פאונד לא יעצרו אותו. סוחר למעלה מ-7 שנים בשוק המט"ח, מרצה מדריך ומנהל חדרי מסחר מתל אביב לכל העולם. אם שוק הפורקס קוסם לכם כדאי לכם לדבר איתו.

לירון לב - מומחה למסחר והשקעה לטווח בינוני

המאתר: אוהב לטייל בעולם ולטייל במרחבי המידע של עולם שוק ההון, לבצע מחקרי שוק, לאסוף מידע ולאתר מגמות. מרצה, מדריך וסוחר מזה 4 שנים במשרה מלאה בשוק ההון עם התמחות במסחר סווינג (לטווח בינוני). אם חסר לכם מידע, תחפרו לו במסנג'ר.

איך תהפוך לאנליסט פיננסי?

שלב #1

רכישת הידע מקצועי

בהכשרת אנליסט פיננסי אתה תקבל את כל הידע המקצועי שצריך כדי להפוך לסוחר בשוק ההון:

 
שיעורים מקצועיים אונליין שנמצאים באתר הלימודים וזמינים עבורך 24 שעות ביממה, שיעורים פרונטליים אישיים ובקבוצות לימוד קטנות ואסטרטגיות מסחר איתן אנו סוחרים ביום-יום.
 
אסטרטגיות שמייצרות לנו 81% מרווחי החברה. בנוסף, אתה תקבל כלים פרקטיים למסחר, שכל סוחר מקצועי צריך, כולל:
 
– חדר מסחר מיועץ ומפוקח על ידי בית ההשקעות "גולד"
 
– הפניות לאתרים רלוונטיים בהם תמצא סקירות שוק ומידע על מניות, איך לקרוא דוחות פיננסיים, ניהול יומן מסחר, ניהול סיכונים ועוד.

שלב #2

קבלת תיק מסחר על חשבוננו

בשונה מכל הכשרה שקיימת בשוק הישראלי, אנחנו בביג שוט נותנים לך תיק מסחר לסחור עליו עם כסף אמיתי.
 
בדומה לעולם הנוסטרו (סוחרי העילית של חברות הענק), אתה מקבל מאיתנו תיק מסחר התחלתי על סך 10,000 דולר כוח קנייה. תיק שגדל ככל שאתה מוכיח יכולות מסחר טובות יותר. הכסף הוא עלינו והרווחים הולכים אליך.
 
ומה עם ההפסדים אתה שואל?
אז גם את ההפסדים אנחנו סופגים. איך זה יכול להיות?
מדובר במודל כלכלי שרווחי לך ולנו. ככל שתרוויח יותר אנו נתחלק ברווחים (לפי מודל חלוקה ברור וקבוע מראש שבסופו אתה לוקח 70% מהרווח).
 

 ולגבי ההפסדים: התיק ינוהל לפי סיכון מחושב כך שתהיה הגבלת הפסדים יומית. מה שיעזור לך ללמוד מטעויות ולנתח את פעולות המסחר יחד איתנו. אנחנו יודעים שאנחנו יכולים להפוך אותך לסוחר מצליח, השאלה היא:

האם אתה מאמין בעצמך?

שלב #3

תירגול בזמן אמת

אחד הכלים החשובים בלימוד מסחר הוא תרגול בזמן אמת.

לכל אורך מסלול ההכשרה שלך תקבל גישה מלאה לחדר המסחר שלנו. חדר המסחר מפוקח ומנוהל על ידי בית ההשקעות "גולד" והוא פעיל 4 ימים בשבוע בשעות אחה"צ. הוא יספק לך הצצה ללב העניינים עם אפשרות לסחור יחד איתנו עם תיק המסחר שלך.
 
בתחילת המסחר תקבל סקירה יומית על מצב השוק ומניות לעקוב אחריהן. עם תחילת המסחר, היועץ יסביר את פעולות הסוחרים בלייב ותהיה לך אפשרות לשאול, להתייעץ, לעקוב אחרי פעולות הסוחרים ואף להעתיק אותן. לקראת סוף יום המסחר ננתח את פעולות המסחר.

חדר המסחר הוא כלי לימודי ממדרגה ראשונה מכיוון שהוא נותן לך אפשרות לתרגל בפועל את מה שלמדת, לראות איך האסטרטגיות שלמדת מתממשות וליישם אותן במסחר. מדובר, לפי מחקרים, ב-90% ספיגה של החומר הלימודי, לעומת 10% ספיגה בלימוד רגיל. 

שלב #4

תקבל את כל הליווי המקצועי

לכל אורך ההכשרה הפיננסית אנו מלווים אותך מקצועית יד ביד. המרצים הוותיקים שלנו מגיעים עם ניסיון רב בהדרכה, רקע רחב ומגוון בסוגי מסחר שונים וניהול חדרי מסחר בארץ ובעולם.

הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עם תמיכה, שיעורים, מפגשים, בקרת סיכונים, ניתוח פעולות, יומן מסחר ועוד.

למעשה אתה מקבל מאיתנו מעטפת מקצועית כוללת שתבטיח את הצלחתך ואת הצלחתנו. כמו שאמרנו, חשוב לנו שתצליח. תיק המסחר שתקבל מאיתנו, זה כסף שאנחנו משקיעים בך כדי שתרוויח עליו ויחד נוכל להתחלק ברווחים בסופו של דבר.

אבל חכה! אל תאמין לנו עדיין...

קודם תקשיב לסיפורי ההצלחה של התלמידים שכבר הצטרפו למהפכה של ביג שוט

אותם אנשים שקפצו כבר למים והצליחו לשנות את חייהם

רון טל
נציג שירות לקוחות ותלמיד "ביג שוט"

לי קוכמן
ספורטאי אולימפי ותלמיד "ביג שוט"

מסר מגיא ברנד

מנכ"ל ביגשוט

אתה כנראה שואל את עצמך:

למה בכלל להיות אנליסט פיננסי?
אז גם לי יש שאלה אליך:
אתה מגדיר את עצמך כישראלי צעיר ממוצע?

הישראלי הצעיר הממוצע לא יודע אם הוא אמור להתחיל למלצר ולחסוך כל שקל שהוא מרוויח כדי לצאת לטיול הגדול, או אולי לדחות את הכול ולהתחיל ללמוד במכללה או באוניברסיטה, כדי לקבל תואר שיעשה את אמא ואבא גאים.

העניין הוא, שלא משנה איזו החלטה הוא יקח: אותה החלטה בהכרח
תבטל או תגביל את שאר הרצונות שלו בחיים.

הרי אי אפשר ללמוד במכללה בזמן שאתה בתאילנד ואי אפשר
להיות בתאילנד כשאתה צריך להגיע למשמרות בבית קפה.

אז אם אתה מחפש סימן שיגיד לך שלהפוך לאנליסט פיננסי זה
הפתרון למשולש ההחלטות האכזרי הזה, הנה:

כי זה המקצוע היחיד שבאמת מאפשר לך להרויח באמצעות מסחר בשוק ההון, מכל מקום בעולם, בכל זמן ובלי הגבלות כל עוד יש לך לפטופ וחיבור לאינטרנט.

בזמן שאני כותב את המסר הזה, שוק ההון מספק בימים אלו, של מגפת הקורונה, הזדמניות ליצירת רווחים כמו שלא נראו ב-100 השנים האחרונות.

מאות ישראלים מתעשרים כרגע משוק ההון.

והדבר הכי מדהים – תוכנית ההכשרה שלנו תהפוך אותך לאנליסט
פיננסי ללא שום סיכון מהצד שלך, מכיוון ש:
1. אנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור על ההון שלנו כדי שהם לא יסכנו את הכסף שלהם .
2. תוכנית ההכשרה שלנו היא היחידה בארץ שמוכרת על ידי מדינת ישראל, מה שאומר שתוכל לנצל את הפיקדון שלך כדי לרכוש את המקצוע הנחשק הזה מבלי להוציא כסף.

האם אתה מאלו שמנצלים הזדמנויות כאלו לטובתם? מאלו שדואגים לעתיד הכלכלי שלהם ושל משפחתם? האם ברור לך שזו לא "הליכה בפארק" ושנדרש ממך להפגין מוטיבצית שיא על מנת להצליח?

אני מאמין שכן, כי הגעת לחלק הזה של הדף.
לחץ על הכפתור כאן למטה וניפגש בצד השני.

אז עכשיו אחרי שקיבלת את כל המידע

יש לך 2 אפשריות

ללמוד 4 שנים בלי לדעת מה תעשה אחר כך

או

ללמוד איך לנהל את העתיד הכלכלי שלך ללא תלות באחרים

ועוד משהו חשוב

אנחנו יודעים שלא כל אחד יכול להיות אנליסט פיננסי.

אמנם לא צריך להיות כלכלן או גאון, אבל כמו שאמרנו, צריכים להיות רציניים.

אנחנו למעשה מחפשים את הרציניים כדי לתת להם תיק מסחר ואת כל הליווי המקצועי.

חושב שאתה מתאים?
חושב שאתה יכול להצטרף לקהילת סוחרים גדולה וחזקה שסוחרת יחד, מספקת ידע ונתונים
ומעלה את אחוזי הרווח של כולם?

לחץ על הכפתור למטה , ענה על השאלון שיבדוק אם אתה מתאים ונתאם איתך פגישה כדי להמשיך את התהליך.

תהליך, שאם תימצא מתאים לו, יקח אותך לדרך כלכלית חדשה.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

יצירת קשר לפרטים מלאים

מלא את פרטיך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן