הצעה מיוחדת לזמן מוגבל

שעות
דקות
שניות

האופציה הכי טובה שתקבל לזמן הקרוב

עמיר רובשטיין עם המדריך המלא והבלעדי למסחר באופציות שיענה על הצרכים הפיננסיים שלך 

קבל עותק חינם. לזמן מוגבל

השיטה שאתה חייב להכיר
כדי להתחיל לסחור כמו מקצוען.

אחרי 23 שנות ניסיון במסחר ובהשקעות, עם התמחות באופציות על מדדים, מניות וחוזים עתידיים, עמיר רובשטיין, סוחר הנוסטרו, החליט להעביר את הידע שלו הלאה – ללמד, ולייצר את הסוחרים הבאים שישנו את חייהם מקצה לקצה.
בשפה פשוטה, וללא כל צורך בידע מקדים, תיחשף לידע
חשוב ומקצועי בו תבין איך להתמודד עם אי-ודאות בשוק ההון, איך לייעל ולשפר את המסחר וניהול ההשקעות שלך, ואיך כמובן להפוך לסוחר מקצועי בשוק ההון ששייך לאליטה של הסוחרים.

מה במדריך?

"אחרי שחברתי ל-BigShot וקהילת המסחר הגדולה בארץ, החלטתי שהגיע הזמן לחשוף את הידע שלי לציבור הרחב. מדובר באסטרגיות וידע מקצועי מ-20 שנות ניסיון במסחר, שמוגשת בצורה ברורה ומובנת.

מציע לכל מי שרוצה להתחיל לסחור בשוק ההון לחסוך לעצמו הרבה שנים של עבודה, הרבה טעויות ובזבוז של כסף. הייתי שמח אם היה לי מדריך כזה כשרק התחלתי"

עמיר רובשטיין

קבל עותק חינם. לזמן מוגבל

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
 

יצירת קשר לפרטים מלאים

מלא את פרטיך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן